Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Mapy

Mapa Lefkady je nezbytný pomocník pro každého cestovatele, který plánuje poznat krásy tohoto ostrova během výletů a nechce přitom ztrácet čas hledáním správných značek a odboček. S mapou při ruce si budete rozhodně mnohem jistější.

 


Dobrá mapa Lefkady vám ušetří čas

Ačkoliv Lefkada sama o sobě není příliš velká, dá se na ní poměrně snadno zabloudit. Především pak, když vás cesty zavedou do malých a na některých mapách ani neznačených vesniček. S velkou pravděpodobností se zase nějak vymotáte, ale třeba na skútru s omezeným objemem nádrže to není žádná sranda – bloudíte, vracíte se na rozcestí a zkoušíte to zase na druhou stranu, někdy i pořád do kopce, a ručička ukazatele benzinu nekompromisně směřuje směrem k nule… Přitom čerpacích stanic je na ostrově poměrně nedostatek.

Mapa Lefkady se dá samozřejmě koupit i na místě ve zdejších obchodech. Pokud ale chcete být na dovolenou připraveni se vším všudy, doporučujeme si ji zajistit s předstihem.

Lefkada – mapa zdarma k vytisknutí

Jak se k mapě dostanete? Klikněte na link, přejdete na stránky s mapou, kde si ji následně můžete uložit do svého počítače/mobilu/tabletu (nebo pak i vytisknout). Obvykle přes stisknutí pravého tlačítka myši a poté označením položky Uložit obrázek jako.

Zde přinášíme tipy na obecné mapy Lefkady, se kterými se na ostrově určitě dobře zorientujete. Dobře vám poslouží i jako mapy letovisek na Lefkadě, abyste si udělali jasnou představu o poloze jednotlivých turistických center.

 

Mapa Lefkady s plážemi

Zde jsme pro vás shromáždili odkazy na mapy pláží na Lefkadě, díky kterým budete mít jasnou představu o tom, kde která pláž leží.